Sık Sorulan Sorular

Bu Sitede Ne Tür Sorular Sorabilirim?

Osmanlı Tarihi, Tarihi kişiler, Cumhuriyet Tarihi, Avrupa Tarihi, Tarih sınav soruları..... tarih ile ilgili her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Sorularınız deneyimli topluluk üyeleri tarafından incelenerek site konseptine uygun bulunması durumunda yayınlanır. Yayınlanan sorularımız gönüllü üyelerimiz ve tarih öğretmenleriniz tarafından en kısa sürede cevaplanır.

Site kullanımı için ne kadar ücret ödemeliyim?

Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. Sistemde mevcut binlerce soru arasında sorgulama yaparak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Mevcut sorular arasında sormak istediğiniz soruyu bulamadığınızda Yeni Soru ekleyerek uzmanlarımız tarafından sorularınıza ücretsiz cevap alabilirsiniz. Sitemize dilerseniz kayıt olup dilediğiniz soruyu siz de cevaplayabilirsiniz, yeni soruyu kayıtlı kullanıcınız ile ekleyebilirsiniz. Cevapladığınız sorulardan puan kazanarak puanlamada üst sıralara yükselebilirsiniz.

Sorduğum soru güncelleyebilir, değiştirebilir miyim?

Sorunuz yayına alındıktan sonra dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Güncellemeleriniz, site sorumluları tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına geçer. Ancak sorunuza verilen cevap olduğu halde; sorunuzun soruş tarzı, yazımı dışında tamamen sorunuzu değiştirmeniz durumunda değişikliğiniz onaylanmayabilir. Bu durumda verilen cevap ile değiştirdiğiniz sorunuz uyuşmayacağı, cevap hatalı gibi görüleceği için soruları tamamen değiştirmeye izin verilemez. Title

Her soruya kaç tane cevap eklenebilir?

Sitemizde eklenen sorulara cevap vermede bir kısıt bulunmamaktadır. Bir soruya 10 farklı kayıtlı kullanıcı tarafından cevap gönderilebilir. Unutmamanız gereken sorulara cevabı ancak kayıtlı kullanıcılarımızın verebileceğidir. Sitemizde yayınlanan bir soruya cevap vermek için siteye üye olunması gereklidir. Üyelik ücretsizdir ve size cevaplanan her soru puan kazandırır :)

Bir soruya verdiğim cevabı değiştirebilir miyim, site cevaplarımı güncellemeye izin veriyor mu?

Cevabınız yayına alındıktan sonra dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Güncellemeleriniz, site sorumluları tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına geçer. Sorunuz yayına alındıktan sonra dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Güncellemeleriniz, site sorumluları tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına geçer. Ancak sorunuza verilen cevap olduğu halde; sorunuzun soruş tarzı, yazımı dışında tamamen sorunuzu değiştirmeniz durumunda değişikliğiniz onaylanmayabilir. Bu durumda verilen cevap ile değiştirdiğiniz sorunuz uyuşmayacağı, cevap hatalı gibi görüleceği için soruları tamamen değiştirmeye izin verilemez. Title

Sitenize reklam verebilir miyim?

Sitemize reklam vermek için info@sorularlatarih.com adresi üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Site editörü olabilir miyim?

Sitemizde editör olmak için info@sorularlatarih.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeni soru eklemek için üye olmak zorunda mıyım?

Sitemize üye olmadan sorularınızı anonim kullanıcı olarak bize iletebilirsiniz. Sorularınız site sorumluları tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına geçer.